Dodaj produkty podając kody
Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki).
Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.
KAMERA IP TC-C38MS SPEC:I5/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.0 - 8 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM TIANDY
Nowość
KAMERA IP TC-C38MS SPEC:I5/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.0 - 8 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM TIANDY
- Rozdzielczość: 3840 x 2160, 3072 x 2048, 2560 x 1440 ,, 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/2.8 "Obiektyw: ... 13.5 mmKąt widzenia: 107 ° ... 31 °Zasięg oświetlacza IR: 50 mMetoda kompresji obrazu: S+265Wejścia / wyjścia alarmowe: 2 / 1 ; Interfejs RS-485; Audio
Kamera 8 Mpx (3840×2160@30 kl/s) z motoryzowanym obiektywem 2.7-13.5 mm, WDR 120 dB i IR do 50 m - zapewnia elastyczne pokrycie i czytelny obraz w trudnych warunkach oświetleniowych. Obsługuje klasyfikację human/vehicle, zapis na microSD do 512 GB, kompresję S+265/H.265 oraz ma solidną obudowę IP66/IK10 i zasilanie DC 12V lub PoE 802.3af.
| Standard: | IP |
| Seria produktowa: | Pro |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8 Mpx , 3072 x 2048 - 6 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/2.8 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 107 ° ... 31 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 50 m |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 8 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Interfejs RS-485: | Tak |
| Audio: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 7 |
| ONVIF: | Tak |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Port dostępu przez PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu |
| Zabezpieczenia: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | max. 9 W |
| Obudowa: | Dome - Metalowa |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 65 °C |
| Waga: | 0.99 kg |
| Wymiary: | Ø 143 x 123 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, albański, arabski, hiszpański, koreański, francuski, niderlandzki, hebrajski, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, wietnamski, niemiecki, ukraiński, włoski |
| Certyfikat NDAA: | Tak |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














