Dodaj produkty podając kody
Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki).
Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.
KAMERA IP TC-C35VN SPEC:I3/E/Y/1.4MM/V4.2 - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye TIANDY
Nowość
KAMERA IP TC-C35VN SPEC:I3/E/Y/1.4MM/V4.2 - 5 Mpx 1.4 mm - Fish Eye TIANDY
- Przetwornik: 1/2.7 " Progressive Scan CMOSWielkość matrycy: 5 MpxRozdzielczość: 2592 x 1944, 2560 x 1440 ; Kąt widzenia: 180 °Zasięg oświetlacza IR: 30 mMetoda kompresji obrazu: / H.265 / H.264Wejścia / wyjścia alarmowe: 1 / 1 ; Audio: Obsługa dwukierunko
Kamera IP z obiektywem szerokokątnym "rybie oko"
| Standard: | IP |
| Przetwornik: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Obiektyw: | 1.4 mm - Fish Eye |
| Kąt widzenia: | 180 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 39 dB |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 5 Mpx |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.108 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Strumień główny rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Strumień pomocniczy |
| WEB Server: | Wbudowany |
| ONVIF: | Tak |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | |
| Obudowa: | Dome - Metal + Plastik |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 65 °C |
| Waga: | 0.292 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 39 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, hiszpański, koreański, włoski, turecki, rosyjski, tajski, francuski, niderlandzki, hebrajski, arabski, wietnamski, niemiecki, ukraiński |
| Certyfikat NDAA: | Tak |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














