Dodaj produkty podając kody
Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki).
Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.
KAMERA IP TC-C35LP SPEC:I8W/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.0 - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM TIANDY
Nowość
KAMERA IP TC-C35LP SPEC:I8W/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.0 - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM TIANDY
- Rozdzielczość: 3072 × 1728, 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/1.8 "Obiektyw: - MotozoomKąt widzenia: 106.9 ° ... 48.7 °Zasięg oświetlacza IR: 80 mZasięg oświetlacza światła białego (LED): 15 mGniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro
Kamera IP TC-C35LP SPEC:I8W/A/E/Y/M/H/2.7-13.5MM/V4.0 to 5 Mpx z obiektywem motozoom 2.7-13.5mm, IR do 80 m i doświetleniem białym, zapewniająca szczegółowy obraz przy 25 kl/s. Wbudowany mikrofon i głośnik, slot microSD do 512 GB oraz analiza obrazu z rozpoznawaniem ludzi i pojazdów ułatwiają budowę zaawansowanego monitoringu.
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 3072 × 1728 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Przetwornik: | 1/1.8 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Kąt widzenia: | 106.9 ° ... 48.7 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Interfejs RS-485: | Tak |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 512GB |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264B / H.264M / H.264H / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | ≤ 7 |
| ONVIF: | Tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Inteligentna analiza obrazu: | |
| Wybrane funkcje: | Tryb korytarzowy - przydatny do monitoringu korytarzy, bram wjazdowych oraz wąskich pomieszczeń Strefy prywatności - maks. 4 |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | max. 15.5 W (PoE) max. 14 W (12V DC) |
| Obudowa: | Tubowa |
| Materiał: | Metal |
| Obudowa: | + Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 65 °C |
| Waga: | 1.83 kg |
| Wymiary: | 330 mm x 114 mm x 107 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, albański, arabski, francuski, hebrajski, hiszpański, koreański, niderlandzki, niemiecki, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski, włoski |
| Certyfikat NDAA: | Tak |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
















