Dodaj produkty podając kody
Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki).
Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.
KAMERA IP TC-C32QV 2FNA-28 Spark Series - 1080p 2.8 mm TIANDY
Nowość
KAMERA IP TC-C32QV 2FNA-28 Spark Series - 1080p 2.8 mm TIANDY
- Seria: Spark SeriesRozdzielczość: 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/2.9 " CMOSKąt widzenia: 99 °Zasięg oświetlacza światła białego (LED): 15 mMetoda kompresji obrazu: S+265Audio: Wbudowany mikrofon,Zasilanie: 12 V DC
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Uwaga!
Włączenie w kamerze obsługi protokołu ONVIF wyłącza dostęp przez P2P
| Seria: | Spark Series |
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Przetwornik: | 1/2.9 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 99 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | Nie |
| Zasięg oświetlacza światła białego (LED): | 15 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Nie |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264B / H.264M / H.264H |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | Tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Dostęp z komputera PC: | Port: 3000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - PC: Darmowa aplikacja Easy7 Smart Client Express |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | 80, 433, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 3000, 3001 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | 3000, 3001 |
| Port ONVIF: | 80 |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | |
| Pobór mocy: | ≤ 6 W |
| Obudowa: | Compact - Plastik + Metal |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.26 kg |
| Wymiary: | 164 x 73 x 73 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, arabski, francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, tajski, turecki, japoński, włoski, wietnamski |
| Certyfikat NDAA: | Tak |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










