Dodaj produkty podając kody
Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki).
Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.
KAMERA IP TC-C320N 1CNB-28 Analog Killer - 1080p 2.8 mm TIANDY
Nowość
KAMERA IP TC-C320N 1CNB-28 Analog Killer - 1080p 2.8 mm TIANDY
- Seria: Analog KillerRozdzielczość: 1920 x 1080 ; Przetwornik: 1/3 "Kąt widzenia: 93 °Zasięg oświetlacza IR: 30 mMetoda kompresji obrazu: S+265Audio: Wbudowany mikrofonZasilanie: PoE (802.3af)
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1080p
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny)
Kamera z serii AK (Analog Killer). Produkty AK wyróżniają się pięcioma zaletami: bardzo dobrą wydajnością, pełną funkcjonalnością, efektywnością kosztową, łatwością instalacji i bezpieczeństwem
| Seria: | Analog Killer |
| Standard: | IP |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Przetwornik: | 1/3 " CMOS |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 93 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Nie |
| Metoda kompresji obrazu: | S+265 / H.265 / H.264B / H.264M / H.264H |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 2 Mpx |
| Interfejs: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 2 |
| ONVIF: | Tak |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Nie |
| Domyślny adres IP: | DHCP lub 192.168.1.2 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Porty dostępu przez www: | Nie |
| Inteligentna analiza obrazu: | Nie |
| Wybrane funkcje: | |
| Zasilanie: | PoE (802.3af) |
| Pobór mocy: | max. 2 W |
| Obudowa: | Dome - Plastik |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | Nie |
| Klasa ochrony mechanicznej: | Nie |
| Temperatura pracy : | -30 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | Ø 94 x 78 mm |
| Obsługiwane języki: | angielski |
| Certyfikat NDAA: | Tak |
| Producent / Marka: | TIANDY |
| Gwarancja: | 3 lata |
Marka
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










